انواع مختلف باکس گل مصنوعی و فروش ویژه آن در بازار تهران

امروزه گل مصنوعی که ارزش آن برابر با گل طبیعی در نزد افراد می باشد؛ تبدیل به یکی از محصولات پرفروش در بازار تهران شده و می توان آن را به عنوان بهترین گزینه برای هدیه دادن معرفی کرد. این باکس های زیبا مملو از گل های مصنوعی و با دوامی بوده که برای مدت ها قابل استفاده خواهند بود. اکنون باکس گل مصنوعی فروش ویژه ای را توسط برخی از مراکز پیدا کرده و در انواع مختلفی همچون باکس گل رز، باکس گل میخک، باکس گل اقاقیا و … موجود می باشد.

انواع مختلف باکس گل مصنوعی و فروش ویژه آن در بازار تهران

انواع مختلف گل مصنوعی پلاستیکی و چوبی ارزان

انواع مختلف گل مصنوعی پلاستیکی و چوبی ارزانهم گل مصنوعی و هم گل طبیعی هر دو در جایگاه خود بسیار زیبا و ارزشمند بوده و برای مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
برای مثال از این گل ها برای هدیه دادن در روز تولد، برای هدیه دادن به یک دوست یا عزیز و … استفاده کرده و بدین ترتیب افراد با آن احساسات واقعی خود را نزد کسانی که به آنها علاقه دارند؛ نشان می دهند.
حتی از این گل ها در دکوراسیون های خانگی نیز به وفور دیده شده که منبعی از انرژی مثبت و حس خوب بوده و از این رو در جای جایی از خانه ها وجود دارند.

اما با توجه به اینکه گل طبیعی عمر کمتری داشته و در ضمن نیاز به مراقبت و توجه بیشتری هم دارد؛ بنابراین انتخاب اغلب افراد، گل مصنوعی می باشد؛ چه برای مصارف خانگی و چه جهت مصارف دیگر.
حال انواع گل مصنوعی که مورد پسند اغلب خریداران قرار گرفته و قیمت مناسبی را هم به خود اختصاص داده اند و از این رو می توان برای خرید گل مصنوعی ارزان به سراغ آنها رفت؛ نمونه های مورد نظر می باشند:

 1. گل مصنوعی پلاستیکی: این گل ها با بهره گیری از متریال بسیار خوبی ساخته شده و دارای رنگ ها و مدل های بسیار زیبایی هستند؛ برخی از این گل ها به قدری طبیعی جلوه می کنند که انگار گل طبیعیست.
 2. گل مصنوعی چوبی: این گل ها را با استفاده از چوب های نرم و انعطاف پذیر تولید کرده و با وجود نمای چوبی آنها، جلوه بسیار خاصی در چشم ها نمایان خواهد گشت.

خرید متفاوت ترین و جدیدترین مدل های گل مصنوعی وارداتی

گل های مصنوعی در بازار فروش هم در نمونه های ایرانی و هم در نمونه های وارداتی وجود دارند که هر یک متناسب با سلیقه های امروزی می باشند.
در توضیحی بیشتر از گل های مصنوعی وارداتی موجود در بازار باید گفت که این محصولات توسط شرکت های معتبر وارداتی به بازار داخل گشته و اکنون نمونه های ترک و چینی آنها را می توان به وفور دید.
بنابراین اگر تصمیم به خرید گل مصنوعی خارجی دارید؛ می توانید از این گزینه ها برای انتخاب استفاده کرده و از متفاوت ترین و جدیدترین مدل های متعلق به آنها برخوردار شوید. مانند:

 • گل مصنوعی مدل پیچکی: این گل ها برای پیچیدن به ستون های دکوراسیون داخلی، گزینه ایده آلی بوده و نمای فوق العاده ای را به وجود خواهند آورد؛ مزیتشان هم این است که پژمرده نشده و ظاهرشان همچنان پابرجا خواهد ماند.
 • گل مصنوعی مدل آویزی: این گل های جذاب مجهز به قلاب کوچکی بوده که بدین ترتیب می توان آنها را از بخش های مختلفی از سقف اتاق خواب آویزان کرد و از زیبایی حاصل از آن لذت برد.
 • گل مصنوعی مدل ساده: به صورت بوته ای یا شاخه ای موجود بوده و مناسب جهت قرار دادن درون گلدان شیشه ای یا درست کردن دسته گل می باشد.
 • گل مصنوعی گلدانی: این گل ها به گلدان متصل بوده و در نتیجه می توان آنها را به عنوان گلدان دکوراتیو در گوشه ای از دکوراسیون استفاده کرد.

فروش ویژه و شگفت انگیز گل مصنوعی رز پاییزی قرمز

فروش ویژه و شگفت انگیز گل مصنوعی رز پاییزی قرمزیکی از گل های مصنوعی پرطرفداری که در بازار موجود بوده و با شرایط فروش ویژه و شگفت انگیزی خدمت شما خریداران گرامی عرضه خواهد شد؛ گل مصنوعی رز پاییزی است که در رنگ های قرمز، رنگین کمانی، زرد، صورتی و … قابل سفارش می باشد.
این گل که حالا در مراکز فروش گل مصنوعی در صدر گل های دیگر قرار گرفته و با توجه به زیبایی فراوان خود، نگاه های بسیاری را سمت خود خیره نموده است؛ در انواعی از اشکال برای انتخاب موجود می باشد. مانند:

 • دسته گل مصنوعی رز پاییزی قرمز
 • باکس گل مصنوعی رز پاییزی قرمز
 • سبد گل مصنوعی رز پاییزی

گل مصنوعی رز پاییزی با وجود زیبایی سرشار خود، در هر دسته گلی که بنشیند و در هر باکس و سبدی که قرار بگیرد؛ جلوه فوق العاده شیکی را به همراه آورده و ضمناً برای چنین مصارفی می توان آن را استفاده نمود:

 1. این گل مصنوعی بسیار خاص و برازنده، گزینه ای تماشایی برای عکاسی های مدلینگ خواهد بود.
 2. از این گل می توان برای اجرا در آتلیه استفاده کرد و یا حتی برای عکاسی های عروسی، استفاده از این گل، واقعاً ایده‌ی بسیار خوبی است.

همچنین باید اضافه کرد که از این گل مصنوعی مورد پسند، همه نوع ابعاد اعم از ابعاد کوچک، بزرگ و متوسط برای فروش وجود دارد.

گل مصنوعی درجه یک و صادرات آن به کشور های دیگر

یکی از محصولات صادراتی در کشور ما که حجم چند تنی را برای این امر به خود اختصاص داده؛ گل مصنوعی می باشد.
البته برای صادرات روی انواع گل مصنوعی درجه یک دست گذاشته شده و بدین ترتیب آن را به کشورهای دیگر صادر و یا ارسال می سازند.

گفتنی است که درآمد ارزی حاصل از گل مصنوعی برای هر یک از صادر کنندگان و حتی برای کشور بسیار بالا بوده و از همین رو این گل تبدیل به یکی از محصولات صادراتی و ارزشمند در کشور ما شده است.
کشورهایی هم که مقصد گل های مصنوعی صادراتی ایران بوده و از این محصول زیبا و ماندگار با روی باز استقبال می کنند؛ چنین گروه هایی می باشند:

 1. لهستان
 2. امارات
 3. ژاپن
 4. چین

ریسه گل مصنوعی صادراتی و عرضه مستقیم آن در بازار شیراز

ریسه گل مصنوعی صادراتی و عرضه مستقیم آن در بازار شیرازیکی از انواع گل مصنوعی صادراتی که هم توسط خریداران حاضر در کشور ما و هم توسط خریداران خارجی به وفور مورد تقاضا قرار گرفته است؛ ریسه گل مصنوعی می باشد.
این گل مصنوعی از ظاهر متفاوت تری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار بوده و اکنون عرضه مستقیم آن در بازار نقاط مختلف کشور از جمله بازار شیراز انجام شده و بدین ترتیب می توان آن را به راحتی مورد سفارش و خریداری قرار داد.

برای آشنایی بیشتر با این گل مصنوعی پر طرفدار، مواردی را آماده کرده ایم که بدین شرح می باشند:

 • ریسه گل مصنوعی از گل های ریز نقش و زیبایی تشکیل یافته که بر روی برگ های سبز و شادابی که گویا واقعی اند؛ سوار بوده و این به زیبایی محصول افزوده است.
 • گل های موجود در این ریسه از طیف رنگی متنوعی برخوردار بوده که از این میان می توان به ریسه گل مصنوعی قرمز، صورتی، زرد، بنفش و … اشاره کرد.
 • اغلب این ریسه ها از الیاف گیاهی برخوردار بوده و از دوامی بسیار بالا و چند ساله برخوردارند.
 • برای تزئین بخشی از یک خانه مثل اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و حتی برای استفاده در رستوران ها، ادارات، هتل ها و … ایده‌ی بسیار جذابی خواهد بود.

فروشنده بزرگترین باکس گل مصنوعی مجلسی در تهران

امروزه تنوع مناسبی در حیطه ساخت انواع گل مصنوعی داده شده و از همین رو می توان آن را با مدل های بسیار بروزی در بازار دید.
مانند باکس گل مصنوعی که یکی از شکیل ترین و با شکوه ترین مدل های موجود از گل مصنوعی به شمار رفته و توسط فروشندگانی که به عنوان برترین فروشنده گل مصنوعی در مراکز فروش گل مصنوعی تهران، مراکز فروش گل مصنوعی کرج و سایر نقاط کشور فعالیت دارند؛ ارائه شده اند.

این باکس های گل مملو از گل های متنوع و رنگارنگی بوده که هر یک به نوبه‌ی خود بسیار چشم نواز می باشند.
همچنین اندازه های متفاوتی از آنها برای فروش وجود دارد که از این میان می توان به باکس گل بزرگ اشاره کرد که به عنوان باکس گل مصنوعی مجلسی از آن استفاده کرده و دارای چنین ویژگی های بی نظیری می باشد:

 1. این باکس ها اگر از نوع درجه یک باشند؛ به راحتی قابل شستشو نیز خواهند بود.
 2. با توجه به جنس های مناسب خود، بسیار منعطف و غیر شکننده اند.
 3. تنوعی از طرح در این باکس ها مشاهده شده که یک ترکیب خوشایند با گل های مختلف را به وجود آورده است.

مرکز تولید گل مصنوعی بامبو و ارکیده در کرج

مرکز تولید گل مصنوعی بامبو و ارکیده در کرجدر حال حاضر مراکز بسیاری به عنوان مراکز تولید گل مصنوعی در بخش های مختلف کشور مانند کرج فعالیت دارند که متناسب با نیاز روز خریداران، انواعی از گل های مصنوعی مدرن را با تکیه بر متریال درجه یک و عالی تولید کرده و از این رو به عنوان بهترین مرکز گل مصنوعی شناخته شده اند.

ار انواع گل هایی که توسط مراکز فوق تولید گشته و دارای ظاهری زیبا و لطافتی بالا می باشند؛ بسیار متنوع بوده که از این میان به دو نمونه از جدیدترین نمونه های عرضه شده در بازار اشاره کرد. مانند:

 1. گل مصنوعی بامبو: این گل زیبا که از برگ های سبز رنگ و بلندی برخوردار می باشد؛ از بهترین جنس یعنی پارچه ای برخوردار بوده و برای مصارف آپارتمانی مناسب به نظر رسیده و با توجه به ابعاد بزرگ این گل، قیمت بیشتری هم از آن در بازار دیده خواهد شد.
 2. گل مصنوعی ارکیده: از شیک ترین و دلخواه ترین گل های مصنوعی است که رنگ های بنفش، سفید و … را دارا می باشد.

بهترین گل مصنوعی چند طبقه و رومیزی ترکیه ای

اگر بخواهیم از جلوه دار ترین و بهترین گل مصنوعی در انواع مختلف را نام ببریم که هجومی از تقاضاها را به دنبال داشته و در برندهای ترکیه ای نیز به فروش می رسند؛ می توان به این نمونه ها اشاره کرد که همراه با بهترین جنس، کیفیت و دوام بوده و از هر نظر عالی به نظر می رسند:

 • گل مصنوعی رومیزی: این گل های زیبا که از جنس های مختلفی تشکیل یافته اند؛ در انواعی از گلدان های کوتاه و بلند قرار داشته و با قرار گرفتن آنها روی میزهای نگهدارنده، می توان نمایی فوق العاده دلنشین و آرامش بخش را در دکوراسیون های امروزی به وجود آورد؛ این گل با توجه به اینکه متعلق به برندهای ترک هستند؛ بیشترین مرغوبیت را به همراه داشته و حتی برای سال ها قابل استفاده اند.
 • گل مصنوعی چند طبقه: این گل ها در استندهای چند طبقه قرار گرفته که هر طبقه از آن پر از گل های رنگارنگ و کوچکی است که کنار هم قرار گرفته و جلوه ای دلنشین را به وجود آورده اند؛ با وجود این گل ها می توان ارزان ترین و به صرفه ترین نوع تزئین را برای دکوراسیون داخلی انجام داد.

قیمت روز گل مصنوعی رز شیک در سال 98

قیمت روز گل مصنوعی رز شیک در سال 98گل مصنوعی رز یادآور رز طبیعی بوده و بنابراین در جایی که دسترسی به این نوع رز وجود ندارد؛ می توان با استفاده از این رز شیک و خواستنی، تصورِ گل رز طبیعی را داشت.
اکنون این گل در جنس های مختلفی اعم از گل مصنوعی رز با جنس کریستالی، گل رز با جنس پارچه ای، گل رز خمیری و … در بازار موجود می باشد.

همچنین شرکت های بسیاری از جمله شرکت های ایرانی یا ترکی اقدام به ساخت این محصول کرده اند که برندهای مختلفی را هم به خود اختصاص داده اند.
با توجه به همه‌ی این موضوعات می توان گفت که قیمت گل مصنوعی، چه در سال 98 و چه در سال جاری، رینج های متفاوتی را دارا می باشد.
چه بسا که نوسانات حاکم در بازار باعث افت و خیزهای زیادی در نرخ نهایی این محصول خواهند شد که باید به هنگام خرید، انتظارش را داشت.

سایت تخصصی بهترین گل مصنوعی درجه یک و مرغوب

اکنون راه های بسیاری برای سفارش انواع گل مصنوعی وجود دارد؛ برای مثال می توان به راه های حضوری و غیر حضوری برای خرید این محصول اشاره کرد.
مسلماً مسیرهای غیر حضوری هم هزینه کمتری را برای خریداران در پی داشته و هم آنها را از مراجعه حضوری به مرکز فروش در امان خواهند داشت.
اما مسیری که توسط آن می توان اقدام به خرید غیر حضوری انواع گل مصنوعی به صورت عمده کرد؛ مسیر پیش روست.

این مجموعه به عنوان بزرگترین سایت تخصصی گل مصنوعی فعالیت داشته و عملیات فروش این محصول را به انجام می رساند که توسط آن می توان هم لذت خریدی آسان را چشید و هم از مسیرهای دور و در هر نقطه ای از کشور، سفارشات عمده را در عرض مدت کمی به ثبت رساند.
ضمناً از این طریق هر یک از شما خریداران عزیز می توانید از چنین گل های مصنوعی ای بهره مند شوید:

 • بهترین و مرغوب ترین گل مصنوعی
 • گل مصنوعی درجه یک ایرانی و خارجی
 • گل مصنوعی با بهترین قیمت

سفارش عمده گل مصنوعی رومیزی بزرگ

سفارش عمده گل مصنوعی رومیزی بزرگیکی از گل هایی که بیشترین آمار سفارش از آن ثبت شده است؛ گل مصنوعی رومیزی بزرگ می باشد که این گل مصنوعی عمده را می توان در نمونه های مختلفی مشاهده کرد.
گل مصنوعی بزرگ کارایی های بسیار خوبی را در هر یک از فضاها از خود نشان داده و با توجه به اندازه بزرگ خود، بیشتر در چشم خواهد بود.
ضمن اینکه در شیک تر به نظر رسیدن دکوراسیون های مدرن، نقش پر رنگ تری را ایفا خواهد کرد.

گفتنی است که این گل با کیفیت های متعددی همراه بوده و بنابراین بهتر است پیش از خرید، جنس و درجه مرغوبیت آن را از فروشندگان بپرسید تا بدانید که باید دقیقاً چه میزان بودجه را برای خرید آنها کنار بگذارید.
البته طبیعی است که این گل با اندازه بزرگ خود، قیمت بیشتری را هم به همراه خواهد داشت.

راه های عرضه مستقیم گل مصنوعی با قیمت باورنکردنی

امروزه راه های مختلفی از سوی عرضه کنندگان برای عرضه انواع گل مصنوعی در نظر گرفته شده که یکی از آنها عرضه مستقیم است.
این روش از عرضه منجر به برخورداری شما خریداران از گل هایی با قیمت های باورنکردنی خواهد شد؛ چرا که قیمت آنها نیز به صورت مستقیم محاسبه شده و در این وسط دلالانی وجود نخواهند داشت که بخواهند باعث افزایش قیمت شوند.

پس همین حالا این فرصت بسیار خوب را مغتنم شمرده و برای تهیه انواع گل مصنوعی بسیار زیبا اقدام کنید که مطمئناً اگر دیر بشتابید؛ رقیبانتان از شما این فرصت را خواهند گرفت.
حالا راه برای اینکه بخواهید انواع مصنوعی درجه یک را با قیمتی عالی مورد تهیه و خرید قرار داده و سپس برای مقاصد گوناگون از آنها استفاده نمایید؛ کاملاً باز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما