خریدار انواع گل مصنوعی رز قرمز ترکیه ای

گل های مصنوعی انواع بسیار متنوعی دارند. هر گونه از چنین محصولاتی که در طبیعت پیدا می شود، نوع ساخته شده آن را نیز می توانید مشاهده کنید. انواع مختلفی از این کالا وجود دارد که از جانب شرکت های داخلی و خارجی تولید می شوند. خریدار گل همیشه بهار ترکیه ای می تواند آن را با کیفیت های متفاوتی به دست آورد.

خریدار انواع گل مصنوعی رز قرمز ترکیه ای

خرید گل مصنوعی با ارزانترین قیمت در بازار شیراز

خرید گل مصنوعی با ارزانترین قیمت در بازار شیرازاستفاده از گل و گیاه در منازل و مکان های مختلف، فرهنگ خوبی است که مردم ما به آن اهمیت می دهند. بی گمان شما هم منزل یا اداره ای که کار می ‌کنید، گل هایی را نگهداری می کنید؛ ولی اگر چه استفاده از گیاهان طبیعی و گلدان سفالی پایه دار هم زیباتر است و نیز به تصفیه هوای اتاق کمک می کند، اما مراقبت از آن گاهی کلافه کننده است.

بسیاری از ما با شوق و ذوق گیاهانی را با هزینه های متفاوتی تهیه می کنیم و پس از چندی می بینیم که پژمرده می شوند و از بین می روند. این باعث شده تا شمار زیادی دیگر علاقه ای به گل و گیاه نشان ندهند. اما نا امید نشوید، راه کار دیگری هم وجود دارد که می توانید منزل و یا محیط کارتان را به بهترین وجه ممکن تزئین کنید.

به کارگیری از گل های مصنوعی یکی از این راهکارها می باشد. این گلها نه نیاز به مراقبت دارند و نه هم ضرورتی به قرار گرفتن در برابر تابش نور. هر جایی که دلتان بخواهد از سرویس های بهداشتی گرفته تا اتاق های خواب و میز کارتان می توانید از آنان استفاده کنید. این مسئله هم به زیبایی محیط کمک می کند و هم روحیه تان را تازه نگه می دارد.

نقطه قابل توجه در چنین محصولاتی، همیشه بودنشان است. دیگر نگرانی ای بابت عمر کوتاه شان ندارید و می ‌توانید برای سال های متوالی آنان را داشته باشید. همچنین این گلها، تنوع زیادی دارند و شما قادر هستید که نوع خاص آن را تهیه کنید که عملاً گونه طبیعی را با شرایطی که دارید، نمی توانید از آن مواظبت نمایید.

روی هم رفته، به راحتی می توانید امروزه خرید گل مصنوعی با ارزانترین قیمت در بازار شیراز و شهرهای دیگر را انجام دهید. این نوع از کالا در داخل و بیرون از کشورمان تولید می شود که هر دو نوع از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند. در هنگام تهیه گیاهان مصنوعی، حتماً به کیفیت و کالایی را که می خواهید انتخاب نمایید، دقت کنید.

حتی اگر فروشنده جزئی و یا تاجر این عرصه هستید، شرایط برای خرید عمده نیز فراهم است و در مدل های بسیار متنوعی می توانید آنها را به دست آورید.

مرکز تولید گل مصنوعی مدرن و لوکس صادراتی

از جمله کالاهای صادراتی کشورمان، گل های مصنوعی است. این نوع از محصول را بیشتر به ممالک همجوار ارسال می کنند و تلاش صادر کننده بر آن است تا بتواند با برندهای مختلف کشورهای ترکیه و چین در این حوزه رقابت کند. کار سختی به نظر می رسد؛ ولی با بالابردن سطح کیفی گل و گیاهان، توانسته اند تا اندازه ای موفق شوند.

در مرکز تولید، سعی سازنده بر این است تا بتواند محصولاتی مدرن و لوکس صادراتی را آماده کند. این کار زمانی محقق می شود که ماشین آلات پیشرفته ای در اختیار داشته ، مواد اولیه مرغوبی در دسترس شان قرار گیرد و از همه مهمتر این ‌که افرادی خلاق، طراحانی عالی را گرد‌هم آورده باشند.

کالاهایی که در این بخش برای صادرات آماده می گردند، از هر نظری قابل مقایسه با نمونه های خارجی هستند. آنان گل مصنوعی لوکس را می سازند و به گونه ای این کار را انجام می دهند که هیچ فرقی با نمونه طبیعی آن ندارد. گل مصنوعی مدرن، کیفیت عالی ای داشته از جنس های زیر بیشتر تولیدشان می کنند:

 • چوب: در این روش بیشتر تلاش می شود تا از تنه درختان کار گرفته شود. عموماً ساقه های گل را با آن تزئین می کنند.
 • کاغذ: گل های کاغذی زیبایی منحصر به فردی دارند و امروزه با رنگ های متفاوت، گیاهان بسیار زیبایی را می سازند.
 • پلاستیک: بیشتر گل های مصنوعی از این جنس تولید می شوند. هم انعطاف پذیری بالایی دارد و هم این که سریع تمیز می شود.
 • پارچه: از جنس های بسیار نازک و یا درشت در این زمینه کار می گیرند. بهترین نمونه گل های سفره عقد از این محصول ساخته می شود.
 • خمیر: یکی از پرفروش ترین محصولات در این حوزه محسوب می شود که در بخش بعدی به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

این نمونه ای از مواد اولیه ای بود که در زمینه تولید انواع گل های مصنوعی به کار گرفته می شوند. ساخت و طراحی شان کار جداگانه ای بوده که نیاز به خلاقیت و دقت بالایی دارد. امروزه، در بسیاری از کشورهای منطقه صادر ‌کنندگان به ارائه کالاهایی از این دست مشغول هستند و بی تردید می تواند کمک زیادی به ارز‌ آوری نمایند.

این موضوع سود خوبی برای تاجر، شرکت تولید کننده و در کل، کشور خواهد داشت.

کارخانه تولید کننده مستقیم گل مصنوعی خمیری

کارخانه تولید کننده مستقیم گل مصنوعی خمیریدر ایران، به روش های متفاوتی گل مصنوعی را تولید می کنند و همانگونه که مشاهده کردید، کارخانه تولید کننده از اجناس متعددی کار می گیرد که یکی از آنها خمیر است. این محصول را می شود به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد که بی تردید، آنان از نظر کیفی با هم‌ دیگر متفاوت هستند و حتی تولیدشان فرق می کند.

 1. خمیر پلیمری: این محصول با مخلوط کردن مواد مختلف شیمیایی به وجود می آید. به دلیل نوع ساختار پیچیده ای که دارند، اغلب کارخانه ها آن را تولید می نمایند. از این خمیر نه تنها در زمینه تولید گل مصنوعی، بلکه مجسمه سازی و ساخت قالب نیز کار می گیرند. یکی از بهترین کالاها در این عرصه به شمار می رود.
 2. خمیر چینی: آن را در خانه هم می شود تولید کرد. کیفیت آن به اندازه نوع پلیمری نیست؛ ولی با وسایل دم دستی نیز درست می شود که از این نظر می تواند برتری داشته باشد. با آنهم تولید گل مصنوعی را انجام می دهند، هر چند به دلیل عدم انعطاف بالا، نمی توان به راحتی گل های مصنوعی بسیار بی نقصی را ساخت.

در هر حال، تولید گلها از این گونه خمیرها، به روش های خانگی و صنعتی انجام می شود. طبعاً نوعی که به وسیله دست ساخته می شود، میزان تولید پایین تر از کارخانه ای می باشد؛ اگر ‌چه می تواند از نقطه نظر هنری برتری واضحی داشته و به بسیار خوب هم به فروش رود.

با همه این ها، کارخانه هایی که در این عرصه فعالیت می نمایند، انواع گوناگونی از گل و گیاهان را می سازند. آنان از ظریف ترین تا درشت و بزرگترین نوع اینگونه از کالا را تولید کرده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند. این سازندگان، پس از آماده شدن محصول، آن را در بسته بندی های مختلفی جای می دهند.

نمایندگی فروش گل مصنوعی رز قرمز و ارکیده رنگی

در میان گل های طبیعی و مصنوعی، انواع رز، ارکیده و آلاله جایگاه ویژه ای دارند. آنان رنگ بندی های بسیار متنوعی داشته و در عین حال زیبایی خیره کننده ای دارند. نوع مصنوعی آن نیز به گونه ای ساخته می شود که شبیه به طبیعی بوده و یک جایگزین مناسب برای آنان هم به شمار می رود.

همانطور که می ‌دانید، این گل ها عمر کوتاهی دارند و بسیار زود پژمرده و از بین می روند. از سویی قیمت های شان نیز بالا است و شما اگر خواسته باشید هر هفته چند شاخه گل را تهیه کنید، هزینه های تان بالا می رود؛ اما اگر نوع مصنوعی را بخرید دیگر نیازی به این کار نیست و می توانید بدون مراقبت های خاص، آن را در خانه نگهد‌ارید.

کسانی که به دنبال ارزانترین گل مصنوعی رز و ارکیده رنگی هستند و می ‌خواهند تا نوع خاص آن را به دست آورند، می توانند برای این کار، به نمایندگی فروش نیز سر بزنند. از این طریق، تهیه کالا حتی به صورت عمده نیز امکان پذیر است و شما هر نوع از گل و گیاهی مصنوعی را که بخواهید، راحت به دست آورده می توانید.

گفتنی است که از این راه، می شود نوع ایرانی و یا خارجی محصول را با بهترین کیفیت و نرخ های پایینی بخرید. این نوع از کالا، بیشتر به صورت شاخه ای، دسته ای، در گلدان های حصیری، سفالی، شیشه ای و غیره قرار می گیرند. به رنگ و ظاهری که بخواهید راحت می توانید محصول را به دست آورده و از داشتن آن در لذت ببرید.

برخی از این گل ها از جنس هایی بسیار مرغوبی تولید شده اند که می شود آنان را حتی شستشو داد. این گونه از مصنوعی جات، در برابر عوامل مختلف دیگری مانند گرد و غبار و مواد شیمیایی نیز مقاومت بالایی دارند.

واردات انواع گل مصنوعی زیبا و درجه یک ترکیه ای

واردات انواع گل مصنوعی زیبا و درجه یک ترکیه ایاز کشورهای گوناگونی واردات انواع گل مصنوعی زیبا و درجه یک انجام می شود که یکی از آنان ترکیه است. این همسایه شمال غربی، بهترین محصولات را ارائه می کند و بازرگانان سعی می نمایند تا انواع خاصی از گیاهان را که در بازار داخلی کم و یا اصلاً پیدا نمی شود را وارد کنند.

برای این که با انواع این کالاها آشنایی بیشتری کسب نمایید، به چند نمونه از آنان اشاره می کنیم که عبارت می باشند از:

 • سبد گل مصنوعی
 • گل مصنوعی چند طبقه
 • گل بنفشه
 • کاکتوس ها
 • سرو و درختان تزئینی دیگر
 • گل یاس
 • گل لیلیوم

گل مصنوعی ترکیه ای را با طراحی های خیره کننده ای تولید می نمایند که از این حیث، می شود گفت شگفت انگیز هستند. برخی از آنان به اندازه ای واقعی به نظر می رسند که تا به محصول دست نزنید، متوجه مصنوعی بودن شان نمی شوید. این یکی از مزیت های برگ چنین گیاهانی می باشد.

در کل، وارداتی این نمونه از گل ها، باعث شده تا در بازار شاهد تنوع بیشتری باشیم، به ویژه که گل مصنوعی چینی نیز وجود دارد و از سویی، کارخانه های کشورمان نیز در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند. به این ترتیب، ما به عنوان مشتری گزینه های بسیار متنوعی را پیش روی خود می بینیم که گاهی حتی انتخاب هم سخت به نظر می رسد.

لیست آخرین قیمت گل مصنوعی خارجی در بازار ایران

اگر نگاهی به لیست آخرین قیمت گل مصنوعی خارجی در بازار ایران بیندازید، متوجه متغیر بودن نرخ های آن می شوید. این موضوع دلایل گوناگونی دارد. مهمتر از همه نرخ ارز است که در یکی-دو سال اخیر دستخوش تحولات زیادی شده و هم اکنون نیز شاهد نوسانات آن هستیم. این موضوع بسیار خاصی در این عرصه است.

از جانب دیگر، همین مورد سبب گشته تا کمتر حتی گل های چینی مصنوعی را در بازار مشاهده کنیم و یا اگر هم باشد، آن را با نرخ های بالایی ارائه کنند.

روی هم رفته، نرخ ها تنها به این مسئله بستگی ندارد، بلکه گوناگون بودن آن به شرایط دیگری نیز وابسته است که می شود از کیفیت های مختلف شان یاد کرد. همانگونه که گل هایی از این دست متنوع هستند، سازندگان شان نیز از مواد اولیه متفاوت استفاده می کنند که گاهی باعث پایین آمدن کیفیت محصول می شود.

بی تردید، نوع مرغوب کالا، ارزش بیشتری دارد. موضوع دیگر ابعاد کالا می باشد که بی تردید انواع بزرگ آن گران تر ارائه می شوند. از این موارد که بگذریم، طراحی، ظریف کاری، رنگ نحوه خرید و فروش و حتی برند تولید کننده نیز در این حوزه مهم هستند و کارخانه سازنده نیز همین موارد را در نظر گرفته و ارزش گذاری کالا را انجام می دهد.

پخش و عرضه گل مصنوعی تزئینی و دکوری

پخش و عرضه گل مصنوعی تزئینی و دکوریاز گل های مصنوعی برای تغییر دکوراسیون و تزئین مکان های گوناگونی می شود استفاده کرد. عمدتاً از چنین کالاهایی می توان در در ورود ساختمان، لابی، روی میز نگهبانی، راه پله ها، پا ‌گردها، دیوارها، در منزل و در داخل یک آپارتمان که در هر جایی می توانید آنان را بدون نگرانی بگذارید.

نوع دکوری این گیاهان، جلوه های خاصی دارند و انواع مختلفی از درختچه های کوچک و بزرگ اعم از اکالیپتوس، سرو، بونسای و غیره را در بر می گیرد. اگرچه از نوع گل های ریز و ظریف هم روی میز و سایر مکان های دیگر می شود استفاده کرد.

با همه این موارد، پخش و عرضه گل مصنوعی تزئینی و دکوری به شکل کلی و در بسته بندی های شیکی صورت می گیرد. این گلها را می توان به شکل سبدی نیز تهیه کرد و یا در باکس های زیبایی به دست آورد که در آن گلهای رنگی گوناگونی قرار داده می شوند و برای هدیه دادن خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما